قیمت انواع پروتز مو

by ایران مو in آگوست 31, 2019

روش استفاده از پروتز مو تقریبا همانند کلاه گیس است و بدین صورت است که مو ها بر روی لایه ای که همانند پوست سر می باشد سوار می شوند و بر روی سر‌قرار میگیرند. کسانی به پروتز مو نیاز پیدا می کنند که به دلایل مختلفی دچار ریزش مو شده اند و موهای سرشان بسیار کم است. پروتز مو به هدف زیبایی صورت نمیگیرد بلکه هدف از انجام آن پنهان سازی نقایصی است که در نتیجه ریزش مو صورت گرفته است. اما سوال بسیار مهمی که در اینجا پیش می آید تفاوت کلاه گیس و پروتز مو است.

پروتز مو با کلاه گیس چه فرقی دارد؟

در عین حال که شیوه استفاده از پروتز مو مانند کلاه گیس است، پروتز مو به هیچ وجه شبیه کلاه گیس نمی باشد. موهای به کار رفته در پروتز نو کاملا طبیعی می باشند و می توان از مواد آرایشی و بهداشتی مختف مانند‌ انواع اسپری و ژل مو روی آن ها استفاده کرد و آن ها را همانند موی اصلی با سشوار و اتو و… حالت داد. علاوه بر این شما زمانیکه از پروتز مو استفاده می کنید می توانید به راحتی به استخر بروید و یا زیر آب دوش بگیرید. عمر پروتز مو نیز بیش از یک سال است و نیاز به تعویض مکرر ندارد.

چه فاکتورهایی قیمت پروتز مو را مشخص می سازند؟

قطعا شما می خواهید حالت پروتز مویتان همانند موهای اصلیتان باشد، بنابراین جنس و حالت موها اعم از صاف، حالت دار و یا فر در قیمت آن تاثیر دارد. عامل تاثیرگذار بعدی میزان بلندی موهای پروتز است. به قطع هزینه پروتز موی آقایان کمتر از بانوان خواهد شد زیرا‌ بلندی نوی آن ها کمتر از بلندی موی بانوان است.

قیمت انواع پروتز مو

قیمت انواع پروتز مو

 

همچنین بخوانید : قیمت انواع براشینگ مو

قیمت انواع پروتز مو چقدر است؟

متاسفانه امروزه به دلیل وجود اجناس تقلبی بسیار در بازار، انواع مختلف پروتز تقلبی تیز وارد بازر شده است که اقراد سود جو و سوءاستفاده گر، پروتز هایی را که اصلا ارزش چندانی ندارند با قیمت پروتز های اصلی به فروش می رسانند. بنابراین هنگام خرید پروتز مو حتما به فروشنده خود دقت کنید و از جایی بسیار معتبر دست به خرید پروتز مو بزنید. اما قیمت پروتز مو به دلیل بالا پایین رفتن های ارز کاملا مشخص نیست و هر از گاعی تغییر می کند. اما ما در زیر میانگین قیمت پروتز های مو را برای شما تهیه کرده ایم.

قیمت انواع پروتز مو مردانه:
از 2,000,000 تا 4,000,000

قمت انواع پروتز زنانه:
از 3,000,000 تا 6,000,000

امیدواریم با مطالعه مطلب فوق آگاهی کافی از انواع پروتز مو و قیمت آن ها بدست آورده باشید و بتوانید دست به خریدی امن و مطمئن بزنید.

آیا شما فروشنده پروتز مو و یا آرایشگر هستید؟

همچنین اگر شما درحوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت میکنید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه کار و محصولات شما را در سایت اضافه کنیم با قرار دادن شما در سایت، کاربران  بهتر میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند

تماس تلفنی

09395254747

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

Leave a Reply