قیمت انواع پروتز مو

by ایران مو in اکتبر 28, 2019

 پروتز مو یکی دیگر از روش های زیبایی مو است که عمدتا برای کسانی که ریزش مو دارند انجام میشود تا نواقص ظاهری مو را بپوشاند. سوالات زیادی در مورد قیمت انواع پروتز مو زنانه و مردانه از سمت کاربران سایت داشتیم که در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد. 

همچنین بخوانید: قیمت اکستنشن مو زنانه و مردانه

چه فاکتورهایی قیمت پروتز مو را مشخص می سازند؟

قطعا شما می خواهید حالت پروتز مویتان همانند موهای اصلیتان باشد، بنابراین جنس و حالت موها اعم از صاف، حالت دار و یا فر در قیمت آن تاثیر دارد. عامل تاثیرگذار بعدی میزان بلندی موهای پروتز است. به قطع هزینه پروتز مو آقایان کمتر از بانوان خواهد شد زیرا‌ بلندی موی آن ها کمتر از بلندی موی بانوان است.

قیمت انواع پروتز مو

قیمت انواع پروتز مو

قیمت انواع پروتز مو چقدر است؟

متاسفانه امروزه به دلیل وجود اجناس تقلبی بسیار در بازار، انواع مختلف پروتز تقلبی تیز وارد بازر شده است که اقراد سود جو و سوءاستفاده گر، پروتز هایی را که اصلا ارزش چندانی ندارند با قیمت پروتز های اصلی به فروش می رسانند. بنابراین هنگام خرید پروتز مو حتما به فروشنده خود دقت کنید و از جایی بسیار معتبر دست به خرید پروتز مو بزنید. اما قیمت پروتز مو به دلیل بالا پایین رفتن های ارز کاملا مشخص نیست و هر از گاعی تغییر می کند. اما ما در زیر میانگین قیمت پروتز های مو را برای شما تهیه کرده ایم.

قیمت انواع پروتز مو مردانه:
از 2,500,000 تا 4,850,000

قمت انواع پروتز زنانه:
از 3,200,000 تا 6,900,000

پروتز مو با کلاه گیس چه فرقی دارد؟

در عین حال که شیوه استفاده از پروتز مو مانند کلاه گیس است، پروتز مو به هیچ وجه شبیه کلاه گیس نمی باشد. موهای به کار رفته در پروتز نو کاملا طبیعی می باشند و می توان از مواد آرایشی و بهداشتی مختف مانند‌ انواع اسپری و ژل مو روی آن ها استفاده کرد و آن ها را همانند موی اصلی با سشوار و اتو و… حالت داد. علاوه بر این شما زمانیکه از پروتز مو استفاده می کنید می توانید به راحتی به استخر بروید و یا زیر آب دوش بگیرید. عمر پروتز مو نیز بیش از یک سال است و نیاز به تعویض مکرر ندارد.

Leave a Reply